Lopšelio-darželio „Bangelė“ pedagoginių darbuotojų sąrašas:

 

Eil.Nr. Vardas, pavardė Išsilavinimas Kvalifikacinės kategorijos Pareigybė
1. Laura Siautilienė Aukštasis Vyresnioji mokytoja Direktoriaus   pavaduotoja ugdymui
2. Augustė Bubelienė Aukštasis koleginis Mokytoja Mokytoja
3. Elena Tiškienė Aukštesnysis Mokytoja Mokytoja
4. Olga Kondratjeva Aukštesnysis Mokytoja Mokytoja
5. Indrė Stupelė Aukštasis koleginis Mokytoja Mokytoja
6. Jelena Verchoturova Vidurinis Mokytoja Mokytoja
7. Ala Vainer Aukštasis Mokytoja metodininkė Priešmokyklinio ugdymo pedagogė
8. Indrė Česnavičienė Auktasis Mokytoja Mokytoja
9. Giedrė Stonkienė Aukštesnysis Mokytoja metodininkė Mokytoja
10. Akvilina Vaickutė Aukštasis Mokytoja Mokytoja
11. Natalija Fediukina Aukštasis Vyresnioji mokytoja Mokytoja
12. Anželika Kniagnickaja Aukštasis Vyresnioji mokytoja Mokytoja
13. Vida Paulauskienė Aukštasis Mokytoja metodininkė Priešmokyklinio ugdymo pedagogė
14. Janina Žuklienė Aukštasis Vyresnioji mokytoja Mokytoja
15. Inga Vindigienė Aukštasis Mokytoja metodininkė Mokytoja
16. Alena Morozova Aukštasis Mokytoja Priešmokyklinio ugdymo pedagogė
17. Oksana Jakovleva Aukštasis Mokytoja Mokytoja
18. Yulia Mozheyko Aukštasis Mokytoja Mokytoja
19. Zoja Jakovleva Aukštasis Mokytoja Mokytoja
20. Svetlana Volosevič Aukštasis Mokytoja metodininkė Meninio ugdymo mokytoja
21. Jūratė Kadagienė Aukštasis Vyresnioji mokytoja Meninio ugdymo mokytoja
22. Lina Šlymienė Aukštesnysis Mokytoja  metodininkė Neformaliojo ugdymo pedagogė
23. Vitalija Olberkytė Aukštasis Mokytoja Mokytoja
24. Vida Stauskienė Aukštasis Mokytoja metodininkė Mokytoja
25. Ieva Mikulskienė Aukštasis Mokytoja Mokytoja
26. Irina Smirnova Aukštasis Mokytoja metodininkė Mokytoja
27. Rugilė Šilinskytė Aukštasis koleginis Mokytoja Mokytoja
28. Natalya Riabceva Aukštasis Mokytoja Mokytoja
29. Ugnė Adomavičiūtė Vidurinis Mokytoja Mokytoja
30. Severija Ruibė Aukštasis Mokytoja Mokytoja
31. Ilona Augutienė Aukštasis Logopedė Logopedė
32. Ala Mikulskaja Aukštasis Logopedė Logopedė

 

Close Menu