DARBO GRUPĖS

Lopšelio-darželio “Bangelė” įstaigos tarybos sudėtis:

Lina Šlymienė, neformaliojo ugdymo pedagogė – pirmininkė;
                                                                                      – sekretorė.

Nariai:

  • Vitalija Olberkytė, mokytoja;
  • Natalija Fediukina, mokytoja;
  • Irena Lavrenovienė, mokytojos padėjėja;
  • Laura Siautilienė, pavaduotoja ugdymui;
  • Irina Smirnova, mokytoja;
  • Jelena Vasiljeva, sandelininkė.

Tėvų atstovai:

  • Viktorija Cyvaniuk;
  • Irina Valienė;
  • Romena Jonelienė;
  • Indrė Česnavičienė;
  • Gabrielė Petraškienė;
  • Ivan Aleksejenko;
  • Vaiva Riepšienė.

Lopšelio-darželio “Bangelė” darbo tarybos sudėtis:

  • Janina Žuklienė, mokytoja – pirmininkė;
  • Svetlana Volosevič, meninio ugdymo mokytoja – pirmininko pavaduotoja;
  • Olga Čistaja, mokytojos padėjėja – narė.

 

Lopšelio-darželio “Bangelė” vidaus audito koordinavimo (VAK) darbo grupė:

  • Laura Siautilienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui – darbo grupės vadovė;

Nariai:

  • Svetlana Volosevič, meninio ugdymo mokytoja;
  • Ala Vainer, priešmokyklinio ugdymo pedagogė – metodininkė;
  • Yulia Mozheyko, mokytoja.

Lopšelio-darželio “Bangelė” įstaigos internetinės svetainės tvarkymo nuolatinė darbo grupė: – darbo grupės vadovė;

  • Laura Siautilienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui – darbo grupės narė, moderatorė;
  • Viktorija Mažulauskienė, administratorė – darbo grupės narė.

 

Lopšelio-darželio “Bangelė” metodinė taryba:

  • Laura Siautilienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui – pirmininkė;
  • Giedrė Stonkienė, mokytoja-metodininkė – sekretorė.

Nariai:

  • Jūratė Kadagienė, meninio ugdymo mokytoja;
  • Alena Morozova, mokytoja;
  • Svetlana Volosevič, meninio ugdymo mokytoja;
  • Lina Šlymienė, neformaliojo ugdymo pedagogė;
  • Vida Paulauskienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė-metodininkė.

 

KOMISIJOS

Lopšelio-darželio “Bangelė” mokytojų ir pagalbos mokiniui specialistų atestacijos komisija:

Jevgenija Zankina, direktorė – komisijos pirmininkė.

Komisijos nariai:

  • Gintarė Mikutaitė – Bogdan, Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė, Švietimo skyriaus deleguota atstovė.
  • Lina Šlymienė, neformalaus ugdymo mokytoja metodininkė – l.- d. “Bangelė” įstaigos tarybos atstovė.
  • Ala Vainer, priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė – l.- d. “Bangelė” mokytojų tarybos atstovė.
  • Giedrė Stonkienė, mokytoja metodininkė,  l.-d.”Bangelė” mokytojų tarybos atstovė.

Lopšelio-darželio “Bangelė”  vaiko gerovės komisija (VGK):

  • Laura Siautilienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui – pirmininkė;
  • Viktorija Mažulauskienė, administratorė – sekretorė.

    Nariai:
  • Ala Mikulskaja, logopedė;
  • Ilona Augutienė, logopedė;
  • Lina Šlymienė, neformaliojo ugdymo pedagogė;
  • Ieva Mikulskienė, mokytoja;
  • Irina Smirnova, mokytoja;
  • Tatjana Nižnikovskaja, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė.

 

KŪRYBINĖS GRUPĖS

Sveikos ir saugios gyvensenos kūrybinė grupė:

  • Laura Siautilienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui;
  • Lina Šlymienė, neformaliojo ugdymo pedagogė;
  • Ala Vainer, priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė;
  • Zoja Jakovleva, mokytoja;
  • Giedrė Stonkienė, mokytoja metodininkė;
  • Natalija Fediukina, vyr. mokytoja;
  • Augustė Bubelienė, mokytoja.

Ekologinio ugdymo kūrybinė grupė:

  • Laura Siautilienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui – grupės koordinatorė;
  • Janina Žuklienė, vyr. mokytoja;
  • Vida Stauskienė, mokytoja  metodininkė;
  • Irina Smirnova, mokytoja metodininkė;
  • Svetlana Volosevič, meninio ugdymo mokytoja;
  • Vitlija Olberkytė, mokytoja;
  • Alena Morozova, priešmokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Rugilė Šilinskytė, mokytoja;
  • Oksana Jakovleva, mokytoja.
Close Menu