Balandžio 16 dieną lopšelyje-darželyje „Bangelė“ vyko smagi ir prasminga akcija „Pavasarinė mugė“, kurios metu visa bendruomenė susivienijo bendrai veiklai – dalintis kūryba, gerumu ir pavasarišku džiaugsmu. Šios akcijos tikslas – suteikti vaikams daugiau žinių apie Velykas ir jų tradicijas per kūrybinius patyrimus bei bendrystę su šeima.
Mugės dalyviai – darželio ugdytiniai ir jų tėveliai – aktyviai įsitraukė į pasiruošimą: kūrė įvairiais būdais ir technikomis pagamintus Velykinius darbus, panaudodami ne tik tradicines, bet ir netikėtas medžiagas – kartoną, popierių, gamtines priemones ir kt. Kartu ne tik lavėjo vaikų ir tėvų meniniai gebėjimai, kūrybiškumas bei originalumas, bet ir stiprėjo tarpusavio ryšys bei bendruomeniškumo jausmas.
Šventės metu vyravo laisva, jauki ir neformali kūrybinė atmosfera. Vaikai su pasididžiavimu dalijosi savo darbais, stebėjo kitų kūrinius ir draugiškai dalyvavo pavasariškoje veikloje. Mugės metu surinktos lėšos bus skirtos lopšelio-darželio „Bangelė“ lauko infrastruktūros gerinimui, tad kiekvienas pirkinys tapo svaria pagalba kuriant patrauklesnę ir jaukesnę aplinką vaikams.
Nuoširdžiai dėkojame visiems tėveliams, ugdytiniams ir bendruomenės nariams už aktyvų dalyvavimą, šiltą bendradarbiavimą ir nuoširdžią paramą. Tokie renginiai tik dar kartą įrodo, kiek daug galime pasiekti veikdami kartu!
Tegul pavasaris tęsiasi ne tik gamtoje, bet ir mūsų širdyse.