Kalėdinių eglučių kiemelis

Kalėdinių eglučių kiemelis

   Magiškas, užburiantis bei abejingų nepaliekantis Kalėdų eglučių kiemelis grįžta! Devintus metus iš eilės Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešoji biblioteka tradiciškai kvies klaipėdiečius bei miesto svečius į kalėdinių medelių įžiebimo šventę.

   Kiekvienais metais įvairios įstaigos, įmonės, organizacijos bei pavieniai asmenys kviečiami kurti eglutes ir jas eksponuoti bibliotekos kiemelyje. Kiekvienas pastatęs eglutę prisideda prie šventinės atmosferos kūrimo ir tvarumo. Biblioteka jau trečius metus iš eilės siekia, kad statomos eglutės būtų kuriamos kiek įmanoma daugiau iš perdirbtų medžiagų, panaudojant jau turimas žaliavas.

    Šimtai sužibusių lempučių ant kalėdinių eglučių, puodelis karštos arbatos, gera kompanija ir Kalėdų senelis – artėjančių švenčių ženklai. Tad visus norinčius jaukiai praleisti žiemos vakarą ir pasigrožėti net 41-a originalia, savita, su meile kurta eglute, kviečiame atvykti  į Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos Saulės laikrodžio kiemelį ir atiduoti savo balsą už gražiausią eglę.

   Balsuokite už lopšelio-darželio „Bangelė“ žavingą, pasakišką, neturinčią lygių, darytą su meile kiekvieno iš Jūsų eglę!

                                    Balsuoti galite ir internetinėje svetainėje https://www.egluciukiemelis.lt/konkursas

 

Close Menu