“Kelių eismo taisykles žinosi – nieko nebijosi”

Rugsėjo 11-15 dienomis vyko teminė savaitė “Kelių eismo taisykles žinosi – nieko nebijosi”.  Dvi dienas vyko pasiruošimas (kelių eismo taisyklių mokymas/kartojimas; mokomųjų filmukų žiūrėjimas, kelio ženklo kūrimas), svečiavosi policijos bičiulis Amsis.

Trečiadienį vyko renginys, kuriame dalyvavo svečiai iš l/d “Puriena”. Buvo sukurtų kelio ženklų pristatymas, paroda; “Šviesoforų” mankšta, vyravo   šviesoforo spalvos  (raudona, geltona, žalia); įvairios sportinės, muzikinės ir loginės užduotėlės. Dalyvavo net ir patys mažiausi eismo dalyviai.

“Saugi išvyka į Smiltynę” – ketvirtadienį. Vaikai ne tik skaičiavo kelio ženklus pakeliui į Smiltynę, bet ir rinko grybus, klausėsi paukštelių čiulbėjimo, vėjo ošimo. Pasiekę galutinį tašką, miško aikštelę, sėdo pailsėti, užkasti…. Pedagogai kartu su vaikais rinko ir apdovanojo pačią sveikiausią užkandžių dėžutę.
Po pietų vyko viktorina “Aš saugus, kai žinau kelio eismo taisykles bei ženklus”, kurioje dalyvavo vyresni vaikučiai.

Penktadienis – “Praktinių ir teorinių saugaus eismo kelyje žinių patikrinimas bei apdovanojimas”. Visi ateinantys ryte buvo pasitikti personažų – “Šviesoforų”. Tą dieną vaikai galėjo atriedėti į darželį paspirtukais, dviratukais (būtinai su apsaugomis!!!).
Buvo smagu žiūrėti praktines ir sportines veiklas lauke,- zujo paspirtukai, dviratukai, vyko demonstravimas šalmų ir apsaugų.

Viena grupė kelio eismo taisykles išbandė praktikoje, vykdami į Klaipėdos skulptūrų parką.

Oras puikus ir palankus leido įvykdyti visas sumanytas veiklas.

Ačiū organizatoriams, dalyviams, tėveliams, visai bendruomenei.

Close Menu