Prizų kruša

Prizų kruša

I vieta:

Mūsų darželyje sėkmingai įgyvendintas respublikinis projektas „Sveikata visus metus 2021“. Projekto tikslas – padėti vaikams įgyti bendrą sveikatos suvokimą, išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą. Džiaugiamės, nes iš 920 komandų (25 955 dalyvių) komanda „Bangelė ant bangos“ pripažinta I vietos nugalėtoja!

Projekto trukmė – 2021 m. sausio – gruodžio mėnesiai.

Projekto organizatoriai- Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro sveikatos ir saugos skyrius, visus metus kvietė leistis į sveikatos užduočių kelionę. Kiekvieną mėnesį buvo skelbiamas naujas iššūkis, nauja užduotis. Komandos pagal pateiktą temą, įgyvendino kūrybinius iššūkius ir dalijosi jų įgyvendinimo akimirkomis.

Įdomiausi, originaliausi, kūrybiškiausi kiekvieno mėnesio darbai buvo skelbiami tinklalapyje www.ssus.lt.

II vieta:

Aštuntą kartą rengiama akcija vėl edukavo, stebino ir leido grožėtis draugiškai aplinkai sukurtais šventiniais medeliais.

Šventę klaipėdiečiams ir miesto svečiams, kaip ir ankstesniais metais, kūrė bibliotekos partneriai, verslo įstaigos, bendruomenės, mokyklos, įvairios kitos organizacijos.

Kalėdų eglučių kiemelis I.Simonaitytės bibliotekoje pasiekė finišą. Padėkos popietės metu apdovanoti labiausiai klaipėdiečių ir komisijos pastebėti projekto dalyviai.

 Kiemelio lankytojų ir komisijos sprendimu, pirmąją vietą užėmė asociacija „Paupių bendruomenė“, antrasis liko lopšelis-darželis „Bangelė“, o trečiąją vietą pelnė Klaipėdos technologijų mokymo centras.

Sveikiname visus prisidėjusius prie eglutės kūrimo.

 Visiems didelis ačiū už susitelkimą, atiduotą balsą ir mūsų pastangas

 

Close Menu