Teminė savaitė “EISMO TAISYKLES ŽINOSI – NIEKO NEBIJOSI”

Teminė savaitė “EISMO TAISYKLES ŽINOSI – NIEKO NEBIJOSI”

Rugsėjo 19-23 dienomis  darželio bendruomenė buvo įtraukta į teminę savaitę „Eismo taisykles žinosi – nieko nebijosi“, kurią inicijavo neformaliojo ugdymo pedagogė Lina Šlymienė ir jai talkino mokytoja Ieva Mikulskienė.

Buvo rekomenduota   edukacinių filmukų peržiūra, kelių eismo taisyklių mokymasis, kartojimas, pravestos įvairios diskusijos. Iš antrinių, gamtinių medžiagų  vaikai kartu su pedagogais darė kelio eismo ženklą (grupinis darbas).

Rugsėjo 21 diena – „Tarptautinė diena be automobilio“ – tėveliai kartu su vaikais ėjo pėstute, su paspirtukais ar dviratukais. Juos sutiko du personažai Šviesoforai, kurie kartu  prisiminė kaip reikia elgtis gatvėje. Kiekvienas, atitikęs reikalavimus (liemenė, šalmas, atšvaistas, apsaugos) buvo apdovanotas maža smulkmena.

Vaikai dalyvavo akcijoje „Parodyk savo atšvaistą visam darželiui“  ir „Atšvaitai – kaip jie veikia?“.

Sulaukėme policininkų draugo „Amsiaus“, kuris pasidžiaugė vaikų žiniomis apie saugų eismą.

„Žuvelių“, „Gintarėlių“ ir „Perliukų“ (priešmokyklinės) grupių vaikai lydimi mokytojų „rinko“ kelių eismo ženklus eidami į žygį, į Smiltinę. Rinko ne tik ženklus, bet ir miško gėrybes – grybus.

Teorinėje – praktinėje viktorinoje „Aš saugus, nes žinau kelio eismo taisykles“ dalyvavo „Žuvelių“, „Jūros žvaigždės“, „Perliukai“, „Gintarėliai“ ir „Delfinukų“ grupės. Vaikai praleido puikiai laiką ir džiaugėsi savo žinių bagažu.

 

Close Menu