Muzikos takeliu

Muzikos takeliu

2023m. balandžio 15d. Klaipėdos I. Kanto bibliotekos Melnragės skyriuje įvyko Klaipėdos LA „Atpūta“, Baltų unijos tradicinis 19-asis renginys „BALTŲ KULTŪROS BANGA“. Koncertinė programa buvo skirta kultūros dienai  ir Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100-mečiui paminėti. Dalyvavo Latvijos, ukrainiečių, Klaipėdos miesto  meno kolektyvai. Dalyvavo ir mūsų lopšelio – darželio “Bangelė” mažieji dainorėliai, kurie atliko N. Pranevičienės ,,Gintarinis mano miestas“ ir R. Tolvaišienės ,,Lietuvėle, tu graži“ kūrinius.

2023m. balandžio 19d.  Klaipėdos miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų ugdytiniai ir pedagogai jau septintą kartą organizavo šventinį koncertą ,,Vaikystė pasakų taku“, kuriame aidėjo žaismingas vaikų juokas, grakštūs žingsneliai, skambios dainos. Tuo pačiu paminėta Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos  100-ąsias metinės.
Renginyje dalyvavo  ugdytiniai iš 43 Klaipėdos miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų, tarp jų ir mūsų įstaigos net dvi priešmokyklinės  ,,Perliukų” ir ,,Gintarėlių” grupės.

Balandžio 28d. minėjome tarptautinę šokio dieną. Ta proga mūsų socialinis partneris lopšelis-darželis ,,Pušaitė” organizavo projektą ,,Šokime kartu” su socialiniais partneriais. Šiame projekte dalyvavo  priešmokyklinės ,,Perliukų” ir ,,Gintarėlių” grupės, jų mokytojos: Giedrė Stonkienė, Vida Paulauskienė ir meninio ugdymo mokytoja Jūratė Kadagienė. Kiekvienas darželis paruošė šokį, kurį sušoko paruoštojo scenoje. Galėjome išvysti paslaptingąjį ,,Stinta pūkį”,  ,,Ciceliukė”, linksmąjį ,,Kalvelį”, nuotaikingąjį ,,Virėjų šokį”, ,,Picos šokį” ir sveikuolius ,,Kiškius”.  Svečius pasitiko ir linksmino linksmasis Vikšriukas, judrioji Bitutė ir linksmuolė Boružėlė. Šokom, trypėm… Buvo smagu ir vaikams, ir jų mokytojoms. Visi dalyviai apdovanoti sveikuoliškomis dovanomis ir padėkos raštais.

Ačiū Jums, meninio ugdymo mokytojoms Jūratei Kadagienei ir Svetlanai Volosevič, pedagogams, vaikams bei jų tėveliams už galimybę keliauti muzikos takeliu.

 

 

Close Menu